mate-netbook 1.24.0 - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: Show windows from all workspaces.
eo: Montru fenestrojn de ĉiuj labortabloj.

en: Window Picker Applet Factory
eo: Retprograma Fabriko por Elektilo de Fenestroj

en: Window Picker
eo: Elektilo de fenestroj

en: _Preferences
eo: _Agordoj

en: _About
eo: _Pri

en: Preferences
eo: Agordoj

en: Log off, switch user, lock screen or power down the computer
eo: Elsaluti, ŝanĝi uzanton, ŝlosi ekranon aŭ elŝalti la komputilon

en: There was an error executing '%s': %s
eo: Estis eraro dum rulado de '%s': %s

en: Desktop
eo: Labortablo

en: Close window
eo: Fermi fenestron

en: Close
eo: Fermi

en: Close current window.
eo: Fermi aktualan fenestron

en: Window Task Button
eo: Taskbutono de fenestro
