mate-netbook 1.24.0 - en to et translation catalogue (15 entries)

en: Show windows from all workspaces.
et: Näita kõikide tööalade aknaid.

en: Window Picker
et: Aknanoppija

en: _Preferences
et: _Eelistused

en: _About
et: _Lähemalt

en: Preferences
et: Eelistused

en: Log off, switch user, lock screen or power down the computer
et: Väljalogimine, kasutajate vahel lülitumine või arvuti väljajülitamine

en: There was an error executing '%s': %s
et: '%s' käivitamisel tekkis viga: %s

en: Desktop
et: Töölaud

en: Close window
et: Akna sulgemine

en: Close
et: Suletud

en: Close current window.
et: Käesoleva akna sulgemine.

en: A binding
et: Köitmine

en: Undecorate windows when maximized
et: Akende maksimeerimisel nendelt dekoratsioonide eemaldamine

en: Do not automatically maximize newly opened windows
et: Uute akende loomisel neid automaatselt ei maksimeerita

en: Do not automatically maximize newly opened windows. If undecorate is set, will still undecorate maximized windows.
et: Uusi avatud aknaid vaikimisi ei maksimeerita. Kui dekoratsioonide eemaldamine on määratud, siis eemaldatakse maksimeeritavatelt siiski ka dekoratsioonid.
