mate-netbook 1.24.0 - en to fi translation catalogue (19 entries)

en: Show all windows
fi: Näytä kaikki ikkunat

en: Show windows from all workspaces.
fi: Näytä ikkunat kaikista työtiloista.

en: Window Picker Applet Factory
fi: Ikkuna Valitsin Sovelma Tehdas

en: _Preferences
fi: _Asetukset

en: _About
fi: _Tietoja

en: Preferences
fi: Asetukset

en: Log off, switch user, lock screen or power down the computer
fi: Kirjaudu ulos, vaihda käyttäjä tai sammuta tietokoneesta virta.

en: There was an error executing '%s': %s
fi: Virhe suoritettaessa toimintoa ”%s”: %s

en: Desktop
fi: Työpöytä

en: Close window
fi: Sulje ikkuna

en: Close
fi: Sulje

en: Close current window.
fi: Sulje tämä ikkuna

en: Window Task Button
fi: Ikkunatehtäväpainike

en: A list of exclusion strings which apply to the window class.
fi: Luettelo poissulkevista merkkijonoista, joita käytetään ikkuna-luokassa.

en: A list of exclusion strings which apply to the window class
fi: Luettelo poissulkevista merkkijonoista, joita käytetään ikkuna-luokassa

en: A binding
fi: Sitova

en: Undecorate windows when maximized
fi: Poista ikkunat, kun olet maksimoinut

en: Do not automatically maximize newly opened windows
fi: Älä automaattisesti suurenna uusia ikkunoita

en: Do not automatically maximize newly opened windows. If undecorate is set, will still undecorate maximized windows.
fi: Älä maksimoi automaattisesti uusia avattuja ikkunoita. Jos undecorate on asetettu, se estää maksimoidut ikkunat.
