mate-netbook 1.24.0 - en to ga translation catalogue (5 entries)

en: _Preferences
ga: _Sainroghanna

en: _About
ga: _Maidir Leis Seo

en: Preferences
ga: Sainroghanna

en: Desktop
ga: Deasc

en: Close window
ga: Dún fuinneom
