mate-netbook 1.24.0 - en to gl translation catalogue (25 entries)

en: Show all windows
gl: Amosar todas as xanelas

en: Show windows from all workspaces.
gl: Amosar as xanelas de todos os espazos de traballo

en: Show desktop title and logout button
gl: Amosar un título para o escritorio e un botón para saír da sesión

en: Show a title for the desktop when no window is selected, and append a logout button.
gl: Amosar un título para o escritorio cando non hai ningunha xanela seleccionada, e engadir un botón de saída da sesión.

en: Bold windows title
gl: Título das xanelas en negriña

en: Show windows title with a bold face.
gl: Amosar o título das xanelas en negriña.

en: Window Picker Applet Factory
gl: Factoría da miniaplicación de navegación de xanelas

en: Window Picker
gl: Selector de xanela

en: _Preferences
gl: _Preferencias

en: _About
gl: _Sobre

en: Copyright © 2008 Canonical Ltd
    Copyright © 2013-2014 Stefano Karapetsas
    Copyright © 2015-2021 MATE developers
gl: Dereitos de autoría © 2008 Canonical Ltd
    Dereitos de autoría © 2013-2014 Stefano Karapetsas
    Dereitos de autoría © 2015-2021 Os desenvolvedores do MATE

en: Preferences
gl: Preferencias

en: Log off, switch user, lock screen or power down the computer
gl: Pechar a sesión, cambiar de usuario, bloquear a pantalla ou apagar o computador

en: There was an error executing '%s': %s
gl: Produciuse un erro ao executar «%s»: %s

en: Desktop
gl: Escritorio

en: Close window
gl: Pechar a xanela

en: Close
gl: Pechar

en: Close current window.
gl: Pechar a xanela actual

en: Window Task Button
gl: Botón de tarefas da xanela

en: A list of exclusion strings which apply to the window class.
gl: Unha lista de cadeas de exclusión que se aplican á clase da xanela.

en: A list of exclusion strings which apply to the window class
gl: Unha lista de cadeas de exclusión que se aplican á clase da xanela

en: A binding
gl: Un vínculo

en: Undecorate windows when maximized
gl: Xanelas sen decoración cando son maximizadas

en: Do not automatically maximize newly opened windows
gl: Non maximizar automaticamente as novas xanelas abertas

en: Do not automatically maximize newly opened windows. If undecorate is set, will still undecorate maximized windows.
gl: Non maximizar automaticamente as novas xanelas abertas. Se se estaeblece sen decoración, isto aínda maximizara xanelas sen decoración.
