mate-netbook 1.24.0 - en to he translation catalogue (17 entries)

en: Show all windows
he: הצגת כל החלונות

en: Show windows from all workspaces.
he: הצגת חלונות מכל סביבות העבודה

en: Show desktop title and logout button
he: הצגת כותרת החלון וכפתור היציאה

en: Show a title for the desktop when no window is selected, and append a logout button.
he: להציג כותרת עבור שולחן העבודה כאשר לא נבחר אף חלון ולהוסיף כפתור יציאה בסוף.

en: Bold windows title
he: כותרות חלונות מודגשים

en: Show windows title with a bold face.
he: להציג את כותרת החלון עם גופן מודגש.

en: Window Picker
he: בורר החלונות

en: _Preferences
he: ה_עדפות

en: _About
he: על _אודות

en: Preferences
he: העדפות

en: Log off, switch user, lock screen or power down the computer
he: ניתוק, החלפת משתמש, נעילת מסך או כיבוי המחשב

en: There was an error executing '%s': %s
he: אירעה שגיאה בהפעלת '%s': %s

en: Desktop
he: שולחן העבודה

en: Close window
he: סגירת החלון

en: Close
he: סגירה

en: Close current window.
he: סגירת החלון הנוכחי.

en: Window Task Button
he: לחצן משימה לחלון
