mate-netbook 1.24.0 - en to hr translation catalogue (19 entries)

en: Show windows from all workspaces.
hr: Prikaži prozore sa svih radnih površina.

en: Window Picker Applet Factory
hr: Tvorbeni objekt programčića za biranje prozora

en: Window Picker
hr: Birač prozora

en: _Preferences
hr: _Prilagodbe

en: _About
hr: _O programu

en: Preferences
hr: Prilagodbe

en: Log off, switch user, lock screen or power down the computer
hr: Odjavi se, zamijeni korisnika, zaključaj zaslon ili isključi računalo

en: There was an error executing '%s': %s
hr: Došlo je do greške pri izvršavanju '%s': %s

en: Desktop
hr: Radna površina

en: Close window
hr: Zatvori prozor

en: Close
hr: Zatvori

en: Close current window.
hr: Zatvori trenutni prozor.

en: Window Task Button
hr: Gumb zadatka prozora

en: A list of exclusion strings which apply to the window class.
hr: Popis nizova za izuzeće koji se primjenjuju na klasu prozora.

en: A list of exclusion strings which apply to the window class
hr: Popis nizova za izuzeće koji se primjenjuju na klasu prozora

en: A binding
hr: Obrub

en: Undecorate windows when maximized
hr: Nemoj ukrašavati prozore kada su povećani

en: Do not automatically maximize newly opened windows
hr: Nemoj automatski povećavati novootvorene prozore

en: Do not automatically maximize newly opened windows. If undecorate is set, will still undecorate maximized windows.
hr: Nemoj automatski povećavati novootvorene prozore. Ako je postavljano neukrašavanje, povećani prozori će biti neukrašeni.
