mate-netbook 1.24.0 - en to hu translation catalogue (24 entries)

en: Show all windows
hu: Minden ablak megjelenítése

en: Show windows from all workspaces.
hu: Ablakok megjelenítése minden munkaterületről.

en: Show desktop title and logout button
hu: Az asztal nevének és a kijelentkezés gomb megjelenítése

en: Show a title for the desktop when no window is selected, and append a logout button.
hu: Az asztal nevének megjelenítése, amikor nincs kiválasztott ablak, és a kijelentkezés gomb megjelenítése.

en: Bold windows title
hu: Félkövér ablak címsor

en: Show windows title with a bold face.
hu: Az ablak címsorának félkövér megjelenítése.

en: Window Picker Applet Factory
hu: Ablakválasztó kisalkalmazás factory

en: Window Picker
hu: Ablakválasztó

en: _Preferences
hu: _Beállítások

en: _About
hu: _Névjegy

en: Preferences
hu: Beállítások

en: Log off, switch user, lock screen or power down the computer
hu: Kijelentkezés, felhasználóváltás, képernyő zárolása vagy a számítógép kikapcsolása

en: There was an error executing '%s': %s
hu: Hiba történt „%s” végrehajtásakor: %s

en: Desktop
hu: Asztal

en: Close window
hu: Ablak bezárása

en: Close
hu: Bezárás

en: Close current window.
hu: Aktuális ablak bezárása

en: Window Task Button
hu: Ablak feladat gomb

en: A list of exclusion strings which apply to the window class.
hu: Az ablakosztályra alkalmazandó kivétellista

en: A list of exclusion strings which apply to the window class
hu: Az ablakosztályra alkalmazandó kivétellista

en: A binding
hu: Hozzárendelés

en: Undecorate windows when maximized
hu: Maximalizált ablak dekoráció nélkül

en: Do not automatically maximize newly opened windows
hu: Ne maximalizálja automatikusan az újonnan megnyitott ablakokat

en: Do not automatically maximize newly opened windows. If undecorate is set, will still undecorate maximized windows.
hu: Ne maximalizálja automatikusan az újonnan megnyitott ablakokat. Ha a dekoráció nélküli megjelenítés be van kapcsolva, akkor dekoráció nélkül jelenik meg az ablak.
