mate-netbook 1.24.0 - en to hy translation catalogue (19 entries)

en: Show windows from all workspaces.
hy: Ցույց տալ բոլոր աշխատասեղանների պատուհանները

en: Window Picker Applet Factory
hy: Պատուհանների Ընտրության Ապլետի Գործարան

en: Window Picker
hy: Պատուհանի Ընտրիչ

en: _Preferences
hy: _Նախընտրանքներ

en: _About
hy: _Մասին

en: Preferences
hy: Հատկություններ

en: Log off, switch user, lock screen or power down the computer
hy: Դուրս գալ, անջատել օգտագործողին, արգելափակել էկրանը կան իջեցնել համակարգչի հզորությունը

en: There was an error executing '%s': %s
hy: Սխալ է կատարվել  '%s': %s–ը կատարելու ընթացքում

en: Desktop
hy: Աշխատանքային սեղան

en: Close window
hy: Պատուհանը փակել

en: Close
hy: Փակ

en: Close current window.
hy: Փակել ընթացիկ պատուհանը։

en: Window Task Button
hy: Պատուհանի Առաջադրանքի Կոճակը

en: A list of exclusion strings which apply to the window class.
hy: Բացառության տողերի ցանկը, որը միջնորդում է պատուհան դասը:

en: A list of exclusion strings which apply to the window class
hy: Բացառության տողերի ցանկը, որը միջնորդում է պատուհան դասը:

en: A binding
hy: Պարտավորեցնող

en: Undecorate windows when maximized
hy: Չզարդարել պատուհանները և մաքսիմացված են

en: Do not automatically maximize newly opened windows
hy: Ոչ ինքնաբերաբար առավելագույնի հասցնել նորաբաց պատուհանները

en: Do not automatically maximize newly opened windows. If undecorate is set, will still undecorate maximized windows.
hy: Ոչ ինքնաբերաբար առավելագույնի հասցնել նորաբաց պատուհանները։ Եթե սահմանվում է չզարդարել, ապա մաքսիմացված պատուհանները դեռ կմնան չզարդարված։
