mate-netbook 1.24.0 - en to ie translation catalogue (14 entries)

en: Show all windows
ie: Monstrar omni fenestres

en: Show windows from all workspaces.
ie: Monstrar fenestres de omni labor-spacies

en: Bold windows title
ie: Grass titules de fenetres

en: Show windows title with a bold face.
ie: Monstrar titules de fenestres in un grass fonde.

en: Window Picker
ie: Selector de fenestres

en: _Preferences
ie: _Preferenties

en: _About
ie: _Pri

en: Preferences
ie: Preferenties

en: There was an error executing '%s': %s
ie: Un errore evenit executente «%s»: %s

en: Desktop
ie: Pupitre

en: Close window
ie: Cluder li fenestre

en: Close
ie: Cluder

en: Undecorate windows when maximized
ie: De-decorar maximisat fenestres

en: Do not automatically maximize newly opened windows
ie: Ne maximisar novmen apertet fenestres automaticmen
