mate-netbook 1.24.0 - en to is translation catalogue (6 entries)

en: _Preferences
is: _Stillingar

en: _About
is: _Um

en: Preferences
is: Kjörstillingar

en: There was an error executing '%s': %s
is: Villa átti sér stað við ræsingu '%s' : %s

en: Desktop
is: Skjáborð

en: Close window
is: Loka glugga
