mate-netbook 1.24.0 - en to jv translation catalogue (17 entries)

en: Show windows from all workspaces.
jv: Nuduhake jendhela saka kabeh ruang kerja.

en: Window Picker
jv: Pengangkat Jendhela

en: _Preferences
jv: _Paling disenengi

en: _About
jv: _Watara

en: Preferences
jv: Paling disenengi

en: Log off, switch user, lock screen or power down the computer
jv: Metu saka komputer, ngalih pamaké, ngunci layar utawi mateni daya komputer

en: Desktop
jv: Destop

en: Close window
jv: Nutup jendhela

en: Close
jv: Nutup

en: Close current window.
jv: Nutup jendhela ili

en: Window Task Button
jv: Tombol Tugas Jendhela

en: A list of exclusion strings which apply to the window class.
jv: Dhaftar panjarwa teks khusus kang aplikasi aken kanggo kelas jendhela.

en: A list of exclusion strings which apply to the window class
jv: Dhaftar panjarwa teks khusus kang aplikasi aken kanggo kelas jendhela.

en: A binding
jv: Pengiket

en: Undecorate windows when maximized
jv: Jendhela boten dihias nalika kawontenan maksimal

en: Do not automatically maximize newly opened windows
jv: Boten otomatis nggedhekake jendhela sing mentas dibukak

en: Do not automatically maximize newly opened windows. If undecorate is set, will still undecorate maximized windows.
jv: Boten otomatis nggedhekake jendhela sing mentas dibukak. Yen boten disetel kalih dekorasi, bakal isih boten didekorasi nalika jendhela kawontenan maksimal.
