mate-netbook 1.24.0 - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Show windows from all workspaces.
kk: Барлық жұмыс орындар терезелерін көрсету.

en: Window Picker
kk: Терезелер таңдаушысы

en: _Preferences
kk: Баптаулар

en: _About
kk: О_сы туралы

en: Preferences
kk: Баптаулар

en: Desktop
kk: Жұмыс үстелі

en: Close window
kk: Терезені жабу

en: Close
kk: Жабу

en: Close current window.
kk: Ағымдағы терезені жабу.
