mate-netbook 1.24.0 - en to ku_IQ translation catalogue (6 entries)

en: _Preferences
ku_IQ: _هەڵبژاردەکان

en: _About
ku_IQ: _دەربارە

en: Preferences
ku_IQ: هەڵبژاردنەکان

en: Desktop
ku_IQ: ڕوومێز

en: Close window
ku_IQ: داخستنی پەنجەرە

en: Close
ku_IQ: داخستن
