mate-netbook 1.24.0 - en to ky translation catalogue (7 entries)

en: _Preferences
ky: _Ырастоолор

en: _About
ky: Программа _жөнүндө

en: Preferences
ky: Ырастоолор

en: Desktop
ky: Иш столу

en: Close window
ky: Терезени жабуу

en: Close
ky: Жабуу

en: Close current window.
ky: Кезектеги терезени жабуу.
