mate-netbook 1.24.0 - en to lt translation catalogue (24 entries)

en: Show all windows
lt: Rodyti visus langus

en: Show windows from all workspaces.
lt: Rodyti visų darbo sričių langus.

en: Show desktop title and logout button
lt: Rodyti darbalaukio pavadinimą ir atsijungimo mygtuką

en: Show a title for the desktop when no window is selected, and append a logout button.
lt: Kai nėra pasirinktas joks langas, rodyti darbalaukio pavadinimą ir pridėti atsijungimo mygtuką.

en: Bold windows title
lt: Pusjuodžiai langų pavadinimai

en: Show windows title with a bold face.
lt: Rodyti langų pavadinimus pusjuodžiu šriftu.

en: Window Picker Applet Factory
lt: Langų parinkiklio įtaiso gamykla

en: Window Picker
lt: Langų parinkiklis

en: _Preferences
lt: _Nustatymai

en: _About
lt: _Apie

en: Preferences
lt: Nustatymai

en: Log off, switch user, lock screen or power down the computer
lt: Atsijungti, perjungti naudotoją, užrakinti ekraną ar išjungti kompiuterį

en: There was an error executing '%s': %s
lt: Įvyko klaida vykdant „%s“: %s

en: Desktop
lt: Darbalaukis

en: Close window
lt: Užverti langą

en: Close
lt: Užverti

en: Close current window.
lt: Užverti šį langą

en: Window Task Button
lt: Langų užduočių mygtukas

en: A list of exclusion strings which apply to the window class.
lt: Išimtinių eilučių, pritaikomų langų klasei, sąrašas.

en: A list of exclusion strings which apply to the window class
lt: Išimtinių eilučių, pritaikomų langų klasei, sąrašas

en: A binding
lt: Susiejimas

en: Undecorate windows when maximized
lt: Panaikinti dekoravimą, išskleidus langus

en: Do not automatically maximize newly opened windows
lt: Automatiškai neišskleisti naujai atvertų langų

en: Do not automatically maximize newly opened windows. If undecorate is set, will still undecorate maximized windows.
lt: Automatiškai neišskleisti naujai atvertų langų. Jei yra nustatytas dekoravimo panaikinimas, vis tiek bus panaikinamas išskleistų langų dekoravimas.
