mate-netbook 1.24.0 - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Window Picker
lv: Logu izvēlētājs

en: _Preferences
lv: _Iestatījumi

en: _About
lv: P_ar

en: Preferences
lv: Iestatījumi

en: Log off, switch user, lock screen or power down the computer
lv: Atteikties, nomainīt lietotāju, noslēgt ekrānu vai izslēgt datoru

en: There was an error executing '%s': %s
lv: Kļūda, izpildot '%s': %s

en: Desktop
lv: Darbvirsma

en: Close window
lv: Aizvērt logu

en: Close
lv: Aizvērt

en: Close current window.
lv: Aizvērt pašreizējo logu.

en: Window Task Button
lv: Loga uzdevumu poga

en: Undecorate windows when maximized
lv: Nedekorēt logus, kad tie ir maksimizēti

en: Do not automatically maximize newly opened windows
lv: Jauni logi netiks automātiski maksimizēti
