mate-netbook 1.24.0 - en to mai translation catalogue (6 entries)

en: _Preferences
mai: वरीयतासभ (_P)

en: _About
mai: क' संबंधमे (_A)

en: Preferences
mai: वरीयतासभ

en: There was an error executing '%s': %s
mai: '%s' निष्पादनमे त्रुटि छल. %s

en: Desktop
mai: डेस्कटाप

en: Close window
mai: विंडो बन्न करू
