mate-netbook 1.24.0 - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: _Preferences
mg: _Safidy manokana

en: _About
mg: _Mombamomba

en: Preferences
mg: Safidy

en: There was an error executing '%s': %s
mg: Nisy olana teo am-panatanterahana ny '%s': %s

en: Desktop
mg: Sehatr'asa

en: Close window
mg: Manidy fikandrana
