mate-netbook 1.24.0 - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: _Preferences
ml: മുന്‍ഗണനകള്‍

en: _About
ml: _സംബന്ധിച്ച്

en: Preferences
ml: മുന്‍ഗണനകള്‍

en: There was an error executing '%s': %s
ml: '%s' പ്രവര്‍ത്തിപ്പിക്കുന്നതില്‍ തകരാര്‍: %s

en: Desktop
ml: ഡെസ്ക്ടോപ്പ്

en: Close window
ml: ജാലകം അടയ്ക്കുക
