mate-netbook 1.24.0 - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: _Preferences
mn: _Тохиргоо

en: _About
mn: _Тухай

en: Preferences
mn: Тохиргоо

en: There was an error executing '%s': %s
mn: %s: %s ажиллуулахад алдаатай байна

en: Desktop
mn: Дэлгэц

en: Close window
mn: Цонх хаах
