mate-netbook 1.24.0 - en to mr translation catalogue (11 entries)

en: Window Picker
mr: पटल निवडकर्ता

en: _Preferences
mr: प्राधान्यता (_P)

en: _About
mr: विषयी (_A)

en: Preferences
mr: प्राधान्यक्रम

en: Log off, switch user, lock screen or power down the computer
mr: लॉग ऑफ, वापरकर्ता बदला, पडदा कुलुपबंद करा किंवा संगणक बंद करा

en: There was an error executing '%s': %s
mr: '%s' चालवण्यात चूक झाली: %s

en: Desktop
mr: डेस्कटॉप

en: Close window
mr: पटल बंद करा

en: Close
mr: बंद करा

en: Close current window.
mr: सद्याचे पटल बंद करा

en: Window Task Button
mr: पटलच्या कामाचे बटन
