mate-netbook 1.24.0 - en to nb translation catalogue (25 entries)

en: Show all windows
nb: Vis alle vinduer

en: Show windows from all workspaces.
nb: Vis vinduer fra alle arbeidsområder

en: Show desktop title and logout button
nb: Vis skrivebordstittel og utloggingsknapp

en: Show a title for the desktop when no window is selected, and append a logout button.
nb: Vis en skrivebordstittel når ingen vinduer er valgt, og legg til en utloggingsknapp.

en: Bold windows title
nb: Fet vindustittel

en: Show windows title with a bold face.
nb: Vis vindustitler med fet skrift.

en: Window Picker Applet Factory
nb: Panelprogramsfabrikk for vindusvelger

en: Window Picker
nb: Vindusvelger

en: _Preferences
nb: Innstillinger

en: _About
nb: Om

en: Copyright © 2008 Canonical Ltd
    Copyright © 2013-2014 Stefano Karapetsas
    Copyright © 2015-2021 MATE developers
nb: Opphavsrett © 2008 Canonical Ltd
    Opphavsrett © 2013-2014 Stefano Karapetsas
    Opphavsrett © 2015-2021 MATE-utviklerne

en: Preferences
nb: Innstillinger

en: Log off, switch user, lock screen or power down the computer
nb: Logg av, bytt bruker, lås skjermen eller slå av datamaskinen

en: There was an error executing '%s': %s
nb: Det oppsto en feil under kjøring av «%s» : %s

en: Desktop
nb: Skrivebord

en: Close window
nb: Lukk vindu

en: Close
nb: Lukk

en: Close current window.
nb: Lukk gjeldende vindu.

en: Window Task Button
nb: Knapp for vindusoppgave

en: A list of exclusion strings which apply to the window class.
nb: En liste over utelatte strenger som gjelder for vindusklassen.

en: A list of exclusion strings which apply to the window class
nb: En liste over utelatte strenger som gjelder for vindusklassen.

en: A binding
nb: Ei binding

en: Undecorate windows when maximized
nb: Fjern dekorasjon fra maksimerte vinduer

en: Do not automatically maximize newly opened windows
nb: Ingen automatisk maksimering av nyåpnede vinduer

en: Do not automatically maximize newly opened windows. If undecorate is set, will still undecorate maximized windows.
nb: Ingen automatisk maksimering av nyåpnede vinduer. Hvis undecorate er angitt, vil dekorasjonen fremdeles fjernes på maksimerte vinduer.
