mate-netbook 1.24.0 - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: _Preferences
ne: प्राथमिकता

en: _About
ne: बारेमा

en: Preferences
ne: प्राथमिकताहरू

en: There was an error executing '%s': %s
ne: '%s' कार्यान्वयन गर्दा त्यहाँ त्रुटि थियो: %s

en: Desktop
ne: डेस्कटप

en: Close window
ne: सञ्झ्याल बन्द गर्नुहोस्

en: Close
ne: बन्दगर्नुहोस्
