mate-netbook 1.24.0 - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: _Preferences
nn: _Innstillingar

en: _About
nn: _Om

en: Preferences
nn: Innstillingar

en: There was an error executing '%s': %s
nn: Ein feil oppstod då «%s» vart køyrt: %s

en: Desktop
nn: Skrivebord

en: Close window
nn: Lukk vindauge

en: Close
nn: Lukk
