mate-netbook 1.24.0 - en to oc translation catalogue (25 entries)

en: Show all windows
oc: Mostrar totas las fenèstras

en: Show windows from all workspaces.
oc: Afichar las fenèstras de totes los espacis de trabalh

en: Show desktop title and logout button
oc: Mostrar lo títol del burèu e lo boton de desconnexion

en: Show a title for the desktop when no window is selected, and append a logout button.
oc: Afichar lo títol del burèu quand cap de fenèstra es pas seleccionada e apondre lo boton de desconnexion.

en: Bold windows title
oc: Títol de las fenèstras en gras

en: Show windows title with a bold face.
oc: Afichar lo títol de la fenèstra amb una poliça grassa.

en: Window Picker Applet Factory
oc: Fabrica de selector de fenèstra

en: Window Picker
oc: Selector de fenèstras

en: _Preferences
oc: _Preferéncias

en: _About
oc: A _prepaus

en: Copyright © 2008 Canonical Ltd
    Copyright © 2013-2014 Stefano Karapetsas
    Copyright © 2015-2021 MATE developers
oc: Copyright © 2008 Canonical Ltd
    Copyright © 2013-2014 Stefano Karapetsas
    Copyright © 2015-2021 Los desvolopaires de MATE

en: Preferences
oc: Preferéncias

en: Log off, switch user, lock screen or power down the computer
oc: Tampar la session, cambiar d'utilizaire, verrolhar l'ecran o atudar l'ordenador

en: There was an error executing '%s': %s
oc: I a aguda una error al moment d’aviar « %s » : %s

en: Desktop
oc: Burèu

en: Close window
oc: Tampar la fenèstra

en: Close
oc: Tampar

en: Close current window.
oc: Tampar la fenèstra actuala.

en: Window Task Button
oc: Boton dels prètzfaches de la fenèstra

en: A list of exclusion strings which apply to the window class.
oc: Lista de linhas d'exclusions que s'aplican a la classa de fenèstra.

en: A list of exclusion strings which apply to the window class
oc: Lista de linhas d'exclusions que s'aplican a la classa de fenèstra.

en: A binding
oc: Un ligam

en: Undecorate windows when maximized
oc: Levar la decoracion de las fenèstras quand son maximizadas

en: Do not automatically maximize newly opened windows
oc: Maximizar pas automaticament las fenèstras novèlament dobèrtas

en: Do not automatically maximize newly opened windows. If undecorate is set, will still undecorate maximized windows.
oc: Maximizar pas automaticament las fenèstras novèlament dobèrtas. Se l'opcion qu'empacha la decoracion de las fenèstras maximizadas es seleccionada, las fenèstras maximizadas seràn pas decoradas.
