mate-netbook 1.24.0 - en to or translation catalogue (6 entries)

en: _Preferences
or: ପସନ୍ଦ (_P)

en: _About
or: ବିବରଣୀ (_A)

en: Preferences
or: ପସନ୍ଦ

en: There was an error executing '%s': %s
or: '%s' କୁ ନିଷ୍ପାଦନ କରିବା ସମୟରେ ଗୋଟିଏ ତ୍ରୁଟି ପରିଲିଖିତ ହେଲା: %s

en: Desktop
or: ଡେସ୍କଟପ

en: Close window
or: ୱିଣ୍ଡୋ ବନ୍ଦ କରନ୍ତୁ
