mate-netbook 1.24.0 - en to pl translation catalogue (25 entries)

en: Show all windows
pl: Wyświetl wszystkie okna

en: Show windows from all workspaces.
pl: Pokaż okna ze wszystkich ekranów roboczych.

en: Show desktop title and logout button
pl: Wyświetl tytuł pulpitu i przycisk wylogowania

en: Show a title for the desktop when no window is selected, and append a logout button.
pl: Wyświetl tytuł pulpitu kiedy żadne okno nie jest wybrane i dołącz przycisk wylogowywania.

en: Bold windows title
pl: Pogrubiony tytuł okien

en: Show windows title with a bold face.
pl: Wyświetl tytuł okien z pogrubioną czcionką.

en: Window Picker Applet Factory
pl: Generator apletu wybieracza okien

en: Window Picker
pl: Wybieracz okien

en: _Preferences
pl: P_referencje

en: _About
pl: _O programie

en: Copyright © 2008 Canonical Ltd
    Copyright © 2013-2014 Stefano Karapetsas
    Copyright © 2015-2021 MATE developers
pl: Prawa autorskie © 2008 Canonical Ltd
    Prawa autorskie © 2013-2014 Stefano Karapetsas
    Prawa autorskie © 2015-2021 programiści MATE

en: Preferences
pl: Preferencje

en: Log off, switch user, lock screen or power down the computer
pl: Wyloguj się, przełącz użytkowników, zablokuj ekran lub wyłącz komputer

en: There was an error executing '%s': %s
pl: Podczas wykonywania "%s" wystąpił błąd: %s

en: Desktop
pl: Pulpit

en: Close window
pl: Zamknij okno

en: Close
pl: Zamknij

en: Close current window.
pl: Zamyka bieżące okno.

en: Window Task Button
pl: Przycisk okna zadania

en: A list of exclusion strings which apply to the window class.
pl: Lista wykluczeń ciągów znakowych w odniesieniu do klasy okna.

en: A list of exclusion strings which apply to the window class
pl: Lista wykluczeń ciągów znakowych w odniesieniu do klasy okna.

en: A binding
pl: Dowiązanie

en: Undecorate windows when maximized
pl: Nie wyświetlaj dekoracji zmaksymalizowanych okien

en: Do not automatically maximize newly opened windows
pl: Nie maksymalizuj automatycznie nowo otwieranych okien.

en: Do not automatically maximize newly opened windows. If undecorate is set, will still undecorate maximized windows.
pl: Nie maksymalizuj automatycznie nowo otwieranych okien. Jeśli niedekorowanie jest ustawione, okna maksymalizowane nadal będę niedekorowane.
