mate-netbook 1.24.0 - en to ro translation catalogue (18 entries)

en: Show windows from all workspaces.
ro: Arată ferestrele din toate spațiile de lucru.

en: Window Picker Applet Factory
ro: Generator de applet-uri pentru selector ferestre

en: Window Picker
ro: Selector ferestre

en: _Preferences
ro: _Preferințe

en: _About
ro: _Despre

en: Preferences
ro: Preferințe

en: Log off, switch user, lock screen or power down the computer
ro: Ieșire, comutare utilizator, blocare ecran sau oprire calculator

en: There was an error executing '%s': %s
ro: A intervenit o eroare la executarea „%s“: %s

en: Close window
ro: Închide fereastra

en: Close
ro: Închide

en: Close current window.
ro: Închide fereastra actuală

en: Window Task Button
ro: Buton opțiuni fereastră

en: A list of exclusion strings which apply to the window class.
ro: O listă de șiruri de excludere care se aplică la clasa ferestrei.

en: A list of exclusion strings which apply to the window class
ro: O listă de șiruri de excludere care se aplică la clasa ferestrei

en: A binding
ro: O asociere

en: Undecorate windows when maximized
ro: Elimină decorarea ferestrelor maximizate

en: Do not automatically maximize newly opened windows
ro: Nu maximiza automat ferestrele nou deschise

en: Do not automatically maximize newly opened windows. If undecorate is set, will still undecorate maximized windows.
ro: Nu maximiza automat ferestrele nou deschise. dacă eliminarea decorării este stabilită, va elimina decorarea ferestrelor maximizate.
