mate-netbook 1.24.0 - en to si translation catalogue (5 entries)

en: _Preferences
si: අභිප්‍රේත (_P)

en: _About
si: සම්බන්ධව (_A)

en: Preferences
si: අභිප්‍රේත

en: Desktop
si: මූලික තිරය

en: Close window
si: කවුළුව වසන්න
