mate-netbook 1.24.0 - en to sk translation catalogue (19 entries)

en: Show windows from all workspaces.
sk: Zobraziť okná zo všetkých pracovných plôch

en: Window Picker Applet Factory
sk: Vytváracie rozhranie apletu Window Picker

en: Window Picker
sk: Vyberač okien

en: _Preferences
sk: _Nastavenia

en: _About
sk: O progr_ame

en: Preferences
sk: Nastavenia

en: Log off, switch user, lock screen or power down the computer
sk: Odhlásiť sa, prepnúť používateľa, uzamknúť obrazovku alebo vypnúť počítač

en: There was an error executing '%s': %s
sk: Pri pokuse o spustenie „%s“ nastala chyba: %s

en: Desktop
sk: Pracovná plocha

en: Close window
sk: Zavrieť okno

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Close current window.
sk: Zatvoriť aktuálne okno

en: Window Task Button
sk: Tlačidlo úlohy okna

en: A list of exclusion strings which apply to the window class.
sk: Zoznam vylúčených reťazcov, ktorý sa má použiť pre triedu okna.

en: A list of exclusion strings which apply to the window class
sk: Zoznam vylúčených reťazcov, ktorý sa má použiť pre triedu okna

en: A binding
sk: Previazanie

en: Undecorate windows when maximized
sk: Zrušiť dekoráciu okien pri maximalizovaní

en: Do not automatically maximize newly opened windows
sk: Nemaximalizovať automaticky novo otvorené okná

en: Do not automatically maximize newly opened windows. If undecorate is set, will still undecorate maximized windows.
sk: Automaticky nemaximalizuje novo otvorené okná. Ak je nastavené zrušenie dekorácie, bude aj naďalej zrušená dekorácia maximalizovaných okien.
