mate-netbook 1.24.0 - en to sl translation catalogue (18 entries)

en: Show all windows
sl: Prikaži vsa okna

en: Show windows from all workspaces.
sl: Pokaži okna vseh delovnih površin.

en: Show desktop title and logout button
sl: Prikaži namizje in gumb za odjavo

en: Show a title for the desktop when no window is selected, and append a logout button.
sl: Pokažite naslov namizja, ko ni izbrano nobeno okno, in dodajte gumb za odjavo.

en: Bold windows title
sl: Odebeljena pisava naslova

en: Show windows title with a bold face.
sl: Prikaži naslov okna z odebeljeno pisavo.

en: Window Picker
sl: Izbirnik oken

en: _Preferences
sl: _Možnosti

en: _About
sl: _O programu

en: Preferences
sl: Možnosti

en: Log off, switch user, lock screen or power down the computer
sl: Odjava, preklop med uporabniki, zaklepanje zaslona ali izklop računalnika

en: There was an error executing '%s': %s
sl: Med izvajanjem '%s' je prišlo do napake: %s

en: Desktop
sl: Namizje

en: Close window
sl: Zapri okno

en: Close
sl: Zapri

en: Close current window.
sl: Zapri trenutno okno.

en: Window Task Button
sl: Gumb nalog okna

en: Do not automatically maximize newly opened windows
sl: Ne razpri na novo odprta okna samodejno
