mate-netbook 1.24.0 - en to sq translation catalogue (13 entries)

en: Show windows from all workspaces.
sq: Shfaq dritaret nga gjitha hapësirat e punës.

en: Window Picker
sq: Zgjedhes dritareje

en: _Preferences
sq: _Preferenca

en: _About
sq: _Rreth

en: Preferences
sq: Parapëlqimet

en: Log off, switch user, lock screen or power down the computer
sq: log off, ndryshoni përdorues, blloko ekranin apo fik kompjuterin

en: There was an error executing '%s': %s
sq: Pati një gabim në ekzekutim '%s':·%s

en: Desktop
sq: Desktopi

en: Close window
sq: Mbyll dritaren

en: Close
sq: Mbyll

en: Close current window.
sq: Mbylle dritaren aktuale.

en: Do not automatically maximize newly opened windows
sq: Mos maksimizo automatikisht dritaret e sapo hapur

en: Do not automatically maximize newly opened windows. If undecorate is set, will still undecorate maximized windows.
sq: Mos maksimizo automatikisht dritaret e sapo hapur. Nëse vendoset jo-dekoruar, do të vazhdojë të dekurajojë dritaret e maksimizuar.
