mate-netbook 1.24.0 - en to sr@latin translation catalogue (7 entries)

en: _Preferences
sr@latin: Po_stavke

en: _About
sr@latin: _O programu

en: Preferences
sr@latin: Postavke

en: There was an error executing '%s': %s
sr@latin: Došlo je do greške pri izvršavanju „%s“: %s

en: Desktop
sr@latin: Radna površ

en: Close window
sr@latin: Zatvori prozor

en: Close
sr@latin: Zatvoren
