mate-netbook 1.24.0 - en to th translation catalogue (9 entries)

en: _Preferences
th: _การกำหนดค่า

en: _About
th: เ_กี่ยวกับ

en: Preferences
th: การตั้งค่า

en: Log off, switch user, lock screen or power down the computer
th: ออกจากระบบ, เปลี่ยนผู้ใช้, ล็อกจอ หรือ ปิดเครื่องคอมพิวเตอร์

en: There was an error executing '%s': %s
th: ผิดพลาดขณะเรียกใช้ '%s': %s

en: Desktop
th: พื้นโต๊ะ

en: Close window
th: ปิดหน้าต่าง

en: Close
th: ปิด

en: Close current window.
th: ปิดหน้าต่างปัจจุบัน
