mate-netbook 1.24.0 - en to tr translation catalogue (19 entries)

en: Show windows from all workspaces.
tr: Tüm çalışma sayfalarında penceleri göster

en: Window Picker Applet Factory
tr: Pencere Seçici Uygulamacık Üreticisi

en: Window Picker
tr: Pencere Seçicisi

en: _Preferences
tr: _Tercihler

en: _About
tr: _Hakkında

en: Preferences
tr: Tercihler

en: Log off, switch user, lock screen or power down the computer
tr: Çık, kullanıcı değiştir, ekranı kilitle veya bilgisayarı kapat

en: There was an error executing '%s': %s
tr: '%s' çalıştırılırken hata oluştu: %s

en: Desktop
tr: Masaüstü

en: Close window
tr: Pencereyi kapat

en: Close
tr: Kapat

en: Close current window.
tr: Güncel pencereyi kapat.

en: Window Task Button
tr: Pencere Görev Düğmesi

en: A list of exclusion strings which apply to the window class.
tr: Pencere sınıfı için geçerli olan dışlama dizelerinin listesi.

en: A list of exclusion strings which apply to the window class
tr: Pencere sınıfı için geçerli olan dışlama dizelerinin listesi

en: A binding
tr: Bir bağlama

en: Undecorate windows when maximized
tr: Pencere ekranı kapladığında süslemeyi kaldır

en: Do not automatically maximize newly opened windows
tr: Yeni açılmış pencere, ekranı kendiliğinden kaplamasın

en: Do not automatically maximize newly opened windows. If undecorate is set, will still undecorate maximized windows.
tr: Yeni açılan pencere ekranı kendiliğinden kaplamasın. Eğer dokorasyonsuz seçilirse, tam ekran pencereler dekorasyonsuz olur.
