mate-netbook 1.24.0 - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: _Preferences
ug: مايىللىق(_P)

en: _About
ug: ھەققىدە(_A)

en: Preferences
ug: مايىللىق

en: There was an error executing '%s': %s
ug: "%s" ئىجرا قىلغاندا خاتالىق كۆرۈلدى :%s

en: Desktop
ug: ئۈستەل ئۈستى

en: Close window
ug: رامكىنى يېپىش
