mate-netbook 1.24.0 - en to uk translation catalogue (25 entries)

en: Show all windows
uk: Показати всі вікна

en: Show windows from all workspaces.
uk: Показувати вікна з усіх робочих просторів.

en: Show desktop title and logout button
uk: Показувати заголовок стільниці та кнопку виходу

en: Show a title for the desktop when no window is selected, and append a logout button.
uk: Показувати заголовок стільниці коли всі вікна згорнуто та додавати кнопку виходу

en: Bold windows title
uk: Сміливий заголовок вікон

en: Show windows title with a bold face.
uk: Покажіть заголовок вікон із жирним обличчям.

en: Window Picker Applet Factory
uk: Фабрика аплету вказівника вікон

en: Window Picker
uk: Вибір вікон

en: _Preferences
uk: _Налаштування

en: _About
uk: _Про програму

en: Copyright © 2008 Canonical Ltd
    Copyright © 2013-2014 Stefano Karapetsas
    Copyright © 2015-2021 MATE developers
uk: Авторське право © 2008 Канонікал Ltd
    Авторське право © 2013-2014 Стефано Карапецас
    Авторське право© 2015-2021 Розробники MATE

en: Preferences
uk: Налаштування

en: Log off, switch user, lock screen or power down the computer
uk: Вийти, змінити користувача, заблокувати екран, або вимкнути живлення комп'ютера

en: There was an error executing '%s': %s
uk: Помилка при виконанні "%s": %s

en: Desktop
uk: Стільниця

en: Close window
uk: Закрити вікно

en: Close
uk: Закрити

en: Close current window.
uk: Закрити поточне вікно.

en: Window Task Button
uk: Кнопка завдань вікна

en: A list of exclusion strings which apply to the window class.
uk: Перелік заборонених рядків, які застосовуються до класу вікна.

en: A list of exclusion strings which apply to the window class
uk: Перелік заборонених рядків, які застосовуються до класу вікна

en: A binding
uk: Прив'язка

en: Undecorate windows when maximized
uk: Прибрати оздобу з вікон, коли вони розгорнуті на весь екран

en: Do not automatically maximize newly opened windows
uk: Самочинно не розгортати на весь екран нові відкриті вікна

en: Do not automatically maximize newly opened windows. If undecorate is set, will still undecorate maximized windows.
uk: Не розгортати на весь екран нові вікна. Якщо усунення оздоблення налаштовано, все одно не буде оздоблювати розгорнуті вікна.
