mate-netbook 1.24.0 - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: _Preferences
ur: _ترجیحات

en: _About
ur: _بابت

en: Preferences
ur: ترجیحات

en: There was an error executing '%s': %s
ur: نفاذ کرتے ہوئے غلطی '%s': %s

en: Desktop
ur: ڈیسک ٹاپ
