mate-netbook 1.24.0 - en to uz translation catalogue (11 entries)

en: Show windows from all workspaces.
uz: Barcha ish oʻrinlaridagi oynalarni koʻrsatish.

en: Window Picker
uz: Oyna Tanlovchi

en: _Preferences
uz: _Xususiyatlar

en: _About
uz: _Haqida

en: Preferences
uz: Parametrlar

en: Log off, switch user, lock screen or power down the computer
uz: Tizimdan chiqish, foydalanuvchini o'zgartirish, ekranni qulflash yoki kompyuterni o'chirish

en: Desktop
uz: Ish stoli

en: Close window
uz: Oynani yopish

en: Close
uz: Yopish

en: Close current window.
uz: Joriy oynani yopish.

en: Window Task Button
uz: Oyna Vazifa Tugmasi
