mate-netbook 1.24.0 - en to xh translation catalogue (6 entries)

en: _Preferences
xh: _Ezikhethwayo

en: _About
xh: _Malunga

en: Preferences
xh: Uluhlu lwezinto ezikhethwayo

en: There was an error executing '%s': %s
xh: Kuye kwakho impazamo ekwenzeni '%s' : %s

en: Desktop
xh: I-desktop

en: Close window
xh: Vala ifestile
