mate-netbook 1.24.0 - en to yo translation catalogue (5 entries)

en: _Preferences
yo: _Àwọn ìkúndùǹ

en: _About
yo: _Nípa

en: Preferences
yo: Àwọn ìkúndùn

en: Desktop
yo: Ojú-iṣẹ́

en: Close window
yo: Ti Fèrèsé
