mate-notification-daemon 1.25.1 - en to af translation catalogue (20 entries)

en: Default popup location on the workspace for stack notifications. Allowed values: "top_left","top_right","bottom_left" and "bottom_right"
af: Standaarde plek op die werkplek vir stapel kennisgewing popups. Aanvaarde waardes: "links_bo", "regs_bo", "links_onder" en "regs_onder"

en: Current theme
af: Huidige tema

en: Sound Enabled
af: Klank Geaktiveer

en: _Preferences
af: _Voorkeure

en: _About
af: _Aangaande

en: Standard theme
af: Gewone tema

en: Error initializing libmatenotify
af: Fout tydens die initialiseren van libmatenotify

en: Just a test
af: Net 'n toets

en: Notification Settings
af: Instellings vir Kennisgewings

en: _Preview
af: Voor_beeld

en: _Close
af: _Sluit

en: _Theme:
af: _Tema:

en: P_osition:
af: P_osisie:

en: Top Left
af: Links Bo

en: Top Right
af: Regs Bo

en: Bottom Left
af: Links Onder

en: Bottom Right
af: Regs Onder

en: Exceeded maximum number of notifications
af: Maksimum aantal van kennisgewings oorskry

en: %u is not a valid notification ID
af: %u is nie 'n geldige kennisgeving ID nie

en: Notification
af: Kennisgeving
