mate-notification-daemon 1.25.1 - en to as translation catalogue (6 entries)

en: Monitor
as: মনিটর

en: Current theme
as: বৰ্তমানে ব্যৱহৃত থিম

en: _Preferences
as: পছন্দ (_P)

en: _About
as: বিষয়ে (_A)

en: _Preview
as: পূৰ্বৰূপ (_P)

en: _Close
as: বন্ধ কৰক (_C)
