mate-notification-daemon 1.25.1 - en to ast translation catalogue (22 entries)

en: Current theme
ast: Tema actual

en: Sound Enabled
ast: Soníu activáu

en: _Preferences
ast: _Preferencies

en: _About
ast: _Tocante a

en: Slider
ast: Eslizador

en: Standard theme
ast: Tema estándar

en: Error initializing libmatenotify
ast: Fallu al aniciar libmatenotify

en: Notification Test
ast: Prueba de Notificación

en: Just a test
ast: Namái una prueba

en: Error while displaying notification: %s
ast: Fallu al amosar la notificación: %s

en: Notification Settings
ast: Preferencies de Notificación

en: _Preview
ast: _Vista previa

en: _Close
ast: _Zarrar

en: _Theme:
ast: _Tema:

en: P_osition:
ast: P_osición:

en: Top Left
ast: Arriba izquierda

en: Top Right
ast: Arriba drecha

en: Bottom Left
ast: Abaxo izquierda

en: Bottom Right
ast: Abaxo drecha

en: Exceeded maximum number of notifications
ast: Pasáu el númberu máximu de notificaciones

en: %u is not a valid notification ID
ast: %u nun ye una ID de notificación válida

en: Notification
ast: Notificación
