mate-notification-daemon 1.25.1 - en to be translation catalogue (34 entries)

en: Popup Notifications
be: Выплыўныя абвяшчэнні

en: Set your popup notification preferences
be: Наставіць выплыўныя абвяшчэнні

en: Popup location
be: Месца абвяшчэння

en: Use Active Monitor
be: Выкарыстоўваць актыўны манітор

en: Display the notification on the active monitor.
be: Паказваць абвяшчэнне на актыўным маніторы

en: Monitor
be: Экран

en: Current theme
be: Дзейная тэма

en: The theme used when displaying notifications.
be: Тэма, паводле якой паказваюцца абвяшчэнні.

en: Sound Enabled
be: Гук уключаны

en: Turns on and off sound support for notifications.
be: Уключае і адключае гукі абвяшчэнняў.

en: _Preferences
be: _Настáўленні

en: _About
be: _Пра аплет

en: Coco
be: Какос

en: Nodoka
be: Нодака

en: Slider
be: Слайдар

en: Standard theme
be: Стандартная тэма

en: Error initializing libmatenotify
be: Памылка ініцыялізацыі libmatenotify

en: Notification Test
be: Праверка абвяшчэння

en: Just a test
be: Проста праверка

en: Error while displaying notification: %s
be: Адбылася памылка падчас паказу абвяшчэння: %s

en: Notification Settings
be: Настáўленні абвяшчэнняў

en: _Preview
be: _Перадпрагляд

en: _Close
be: _Закрыць

en: _Theme:
be: _Тэма:

en: P_osition:
be: П_азіцыя:

en: _Monitor:
be: _Манітор:

en: Top Left
be: Зверху злева

en: Top Right
be: Зверху справа

en: Bottom Left
be: Знізу злева

en: Bottom Right
be: Знізу справа

en: General Options
be: Галоўныя параметры

en: Exceeded maximum number of notifications
be: Перавышана дапушчальная колькасць абвяшчэнняў

en: %u is not a valid notification ID
be: %u не ёсць дзейсным ID абвяшчэння

en: Notification
be: Абвяшчэнне
