mate-notification-daemon 1.25.1 - en to bg translation catalogue (37 entries)

en: Popup Notifications
bg: Изскачащи известия

en: Set your popup notification preferences
bg: Настройки на изскачащите известия

en: Popup location
bg: Местоположение на изскачащите известия

en: Default popup location on the workspace for stack notifications. Allowed values: "top_left","top_right","bottom_left" and "bottom_right"
bg: Място по подразбиране на изскачащите известия. Допустими стойности: "горен_ляв", "горен_десен", "долен_ляв" и "долен_десен"

en: Use Active Monitor
bg: Използвай активния екран

en: Display the notification on the active monitor.
bg: Показвай известията на активния екран.

en: Monitor
bg: Екран

en: Monitor to display the notification. Allowed values: -1 (display on active monitor) and 0 to n - 1 where n is the number of monitors.
bg: Екран, на който да се показват известията. Допустими стойности: -1 (показвай на активния екран) и 0 до n -1, където n е номера на екрана.

en: Current theme
bg: Текуща тема

en: The theme used when displaying notifications.
bg: Тема на известията, която да се използва.

en: Sound Enabled
bg: Звука е включен

en: Turns on and off sound support for notifications.
bg: Включва и изключва поддръжката на звук за известията.

en: _Preferences
bg: _Настройки

en: _About
bg: _Относно…

en: Slider
bg: Плъзгач

en: Standard theme
bg: Стандартна тема

en: Error initializing libmatenotify
bg: Грешка при инициализиране на libmatenotify

en: Notification Test
bg: Тестово известие

en: Just a test
bg: Просто тест

en: Error while displaying notification: %s
bg: Грешка при показване на известие: %s

en: Notification Settings
bg: Настройки на известията

en: _Preview
bg: _Преглед

en: _Close
bg: _Затваряне

en: _Theme:
bg: _Тема:

en: P_osition:
bg: П_озиция:

en: _Monitor:
bg: _Екран:

en: Top Left
bg: Горен ляв

en: Top Right
bg: Горен десен

en: Bottom Left
bg: Долен ляв

en: Bottom Right
bg: Долен десен

en: General Options
bg: Общи настройки

en: Exceeded maximum number of notifications
bg: Надвишен е максималния брой на известията

en: %u is not a valid notification ID
bg: %u не е валидно ID на известие

en: Notification
bg: Известяване

en: Notification summary text.
bg: Кратко описание на известието.

en: Notification body text.
bg: Пълно описание на известието.

en: Closes the notification.
bg: Затваря известието.
