mate-notification-daemon 1.25.1 - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Monitor
bn: মনিটর

en: Current theme
bn: বর্তমান থীম

en: _Preferences
bn: পছন্দ (_P)

en: _About
bn: পরিচিতি (_A)

en: _Preview
bn: প্রাকদর্শন (_P)

en: _Close
bn: বন্ধ করুন (_C)
