mate-notification-daemon 1.25.1 - en to bn_IN translation catalogue (6 entries)

en: Monitor
bn_IN: মনিটর

en: Current theme
bn_IN: বর্তমানে ব্যবহৃত থিম

en: _Preferences
bn_IN: _प्राथमिकताएं

en: _About
bn_IN: পরিচিতি (_A)

en: _Preview
bn_IN: পূর্বরূপ প্রদর্শন (_P)

en: _Close
bn_IN: বন্ধ করুন (_C)
