mate-notification-daemon 1.25.1 - en to br translation catalogue (6 entries)

en: Monitor
br: Skramm

en: Current theme
br: Neuz en implij

en: _Preferences
br: _Gwellvezioù

en: _About
br: _Diwar-benn

en: _Preview
br: _Alberz

en: _Close
br: _Serriñ
